Skip links

Apie mus

Apie mus

„Accoustic Road“ – tai garso barjerus gaminanti įmonė, kurios pagrindinis tikslas – užtikrinti kaip įmanoma tylesnę ir sveikesnę aplinką šalia triukšmo šaltinių gyvenantiems ar gretimai esančiose įmonėse dirbantiems asmenims.

Nr. 6

Ką mes darome

Ilgametę patirtį turintys komandos nariai, garso barjerų pardavimu ir projektavimu užsiima nuo 2005 metų. Per metus sukaupta patirtis ir žinios, bei atsakingas požiūris į darbą, leido 2020 metais įgyvendinti akustinių sienučių gamyklos atsiradimą ir prekinio ženklo „Acoustic Road“ sukūrimą Lietuvoje.

Šiuo metu akustines sienutes gaminame AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir turime tikslą užimti lyderiaujančią poziciją garso barjerų gamybos srityje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione.

Mūsų vertybės

Mums svarbu, jog mūsų gaminama produkcija atitiktų ne tik keliamus aukščiausios kokybės reikalavimus, būtų saugi gamtai, bet ir suteiktų galimybę žmonėms gyventi ir dirbti net ir triukšmingiausiose miestų ar rajonų vietovėse, apsaugant nuo triukšmo ir užtikrinant ne tik gerą psichologinę savijautą ir ramybę, bet taip pat ir apsaugant sveikatą nuo neigiamo triukšmo poveikio.

Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl suteikiame galimybę mūsų produkciją įsigyti segmentais nuo 4 m2.

Mes dirbame profesionaliai, atsakingai, su pagarba klientui, partneriui, darbuotojui ir gamtai.

2005
Pradžia

Partneriai pradėjo garso barjerų projektavimo ir pardavimo veiklą

2020
Acoustic Road

Garso barjerų gamyklos atidarymas ir “Acoustic Road” prekės ženklo įsteigimas

Bendradarbiaukime

Galime įrengti garso barjerų segmentus nuo 4 m2, todėl esame pasiruošę įgyvendinti įvairaus dydžio, klientų poreikius atitinkančius užsakymus.

Gaukite pasiūlymą