Skip links

Garso barjerai

Specifikacija

Garso barjerai yra gaminami iš medžio skiedrų ir gamtinių mineralų mišinio, yra ekologiški ir nedarantys neigiamo poveikio gamtai ar šalia barjerų augantiems augalams.

Garso barjerai yra patvarūs, atsparūs drėgmei, kelio druskoms, automobilių išmetamosioms dujoms, smūgiams ir graužikams. Tarnavimo laikas daugiau negu 50 metų.

Garso barjerai gaminami segmentais ir montuojami į sekcijas, kurios jungiamos tarpusavyje.

Garso barjerų segmentų kaina – nuo 89 Eur/m2 + PVM, priklausomai nuo spalvinio sprendimo. Užsakymus įgyvendiname nuo 4 m2.

Triukšmo sprendimai prie greitkelio, geležinkelio ar gyvenvietėse

Intensyvaus eismo ar traukinių keliamas triukšmas, dulkės ir vibracija neretai tampa tikru iššūkiu šalimais gyvenantiems ar dirbantiems žmonėms. Važiuojančių automobilių ar traukinių keliamas garsas, dulkės ir vibracija gali ne tik sutrikdyti šalia gyvenančių asmenų miegą ir suprastinti pačio gyvenimo kokybę, bet ir tapti nervinės įtampos, streso, ligų atsiradimo ir progresavimo priežastimi.

Siekiant apsaugoti žmones nuo šių išvardintų neigiamų veiksnių, „Acoustic Road“ siūlo paprastą ir saugų sprendimą – ekologiškų ir triukšmą, dulkes bei vibraciją sugeriančių, dekoratyvinių bei ilgaamžių, garso barjerų įrengimą.

Garso barjerų įrengimas prisideda ir prie saugaus eismo užtikrinimo. Atitvėrus kelią nuo gyvenamųjų namų, pėstieji nebeturi galimybės kelio ar bėgių pereiti bet kurioje vietoje ir yra priversti laikytis saugaus eismo reikalavimų, bei pereiti per kelią tik ten, kur yra įrengtos saugios perėjos. Tai sumažina ir autoįvykių bei nelaimių galimybę.

Dizaino galimybės

„Acoustic Road“ gaminamų triukšmo barjerų dizainas yra ypatingai patrauklus tuo, kad barjerai atrodo estetiškai iš abiejų pusių. Garso barjerų dizaino galimybės yra plačios, kadangi projektuotojai gali naudoti tiek dideles surenkamų skydų sistemas, tiek atskirus įvairiaspalvius bei skirtingos faktūros paviršius. Gaminių asortimentas leidžia įgyvendinti pačius įvairiausias dizainerių idėjas, išlaikant triukšmingų vietų akustinius, inžinerinius reikalavimus, net ir kombinuojant „Acoustic Road“ garso barjerus su skaidrių sekcijų intarpais, eismo saugumui prie sankryžų ar perėjų užtikrinti.

Partneriai

„Accoustic Road“ vykdydama veiklą siekia užtikrinti, jog kliento patirtis būtų teigiama viso bendradarbiavimo metu, todėl dirba tik su patikimais ir kruopščiai atrinktais partneriais.

Bendradarbiaukime

Galime įrengti garso barjerų segmentus nuo 4 m2, todėl esame pasiruošę įgyvendinti įvairaus dydžio, klientų poreikius atitinkančius užsakymus

Gaukite pasiūlymą